Lokalita

Projekt Rezidencia Pod hradom ponúka pre svojich budúcich majiteľov veľké množstvo výhod. Výhod, medzi ktorými určite vyčnieva poloha projektu. Projekt Rezidencia Pod hradom je situovaná na Palešovom námestí, v centre mesta Spišské Podhradie.


Priamo na Palešovom námestí alebo v jeho bezprostrednej blízkosti nájdete všetko potrebné pre Váš život. Či už potrebujete zájsť na nákup, k lekárovi, zaviesť deti do škôlky alebo školy, všetko je po ruke.

Lokalita projektu so sebou prináša atmosféru historického centra mesta, ktorú umocňuje nezabudnuteľný výhľad na dominantu celého regiónu, ktorou je Spišský hrad.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí vyhľadávajú aktívny pohyb v prírode, región Spiša je zaručene tou správnou voľbou. Čaká Vás tu nespočetné množstvo rôznych turistických výstupov, nádherných výhľadov, kultúrnych pamiatok, alebo cyklistických trás.

Ďalšou výhodou bývania v tejto lokalite je dostupnosť diaľnice D1 na trase Prešov – Poprad. Či už potrebujete dochádzať do práce, alebo mierite za relaxom či zábavou, zo Spišského Podhradia to budete mať všade blízko.