O projekte

Projekt Rezidencia Pod hradom ponúka kvalitné a moderné mestské bývanie so všetkými výhodami dobrej adresy a lokality. Bytový dom pozostáva z prízemia a dvoch nadzemných podlaží a ponúka 17 bytov, 6 dvojizbových a 11 trojizbových. Pre každý byt sú dostupné parkovacie státia v rámci objektu, prípadne v jeho okolí. Veľkou výhodou su aj pivničné kobky priamo na každom podlaží. Na prízemí je priestor pre obchodnú prevádzku o výmere 90m2.

Vykurovanie bytov je zabezpečené modernou technológiou – infračerveným podlahovým vykurovaním značky Heatlfow s možnosťou ovládania na diaľku prostredníctvom WiFi ovládačov. Každý majiteľ bytu tak bude mať spotrebu pod svojou kontrolou. Všetky benefity a informácie  o vykurovaní  si môžete pozrieť priamo na web stránke dodávateľa.

 

Byty v zadnej časti objektu budú mať k dispozícií nezameniteľný výhľad na Spišský hrad priamo zo svojich logií. Loggie majú veľkosť viac ako 8 m2.

Základom bytového domu bude betónový skelet, doplnený pálenou, zateplenou tehlou. Byty prípravíme do stavu holobyt. Každý byt bude taktiež vybavený optickým pripojením na internet od spoločnosti Telekom.

Predpokladané priemerné mesačné náklady na 3-člennú rodinu sú 100€.